zš partyzánská exteriér
  • Práce s talenty
  • Rozvoj kritického myšlení

Jsme škola, která inspiruje

Základní škola Partyzánská je tradiční českolipskou školou, jejíž historie se píše od roku 1904. Během své existence zaznamenala několik proměn, díky kterým dokáže svým žákům, rodičům a pedagogům nabídnout široké zázemí pro potřeby kvalitního vzdělávání. Škola se nachází v centru českolipské čtvrti Svárov.

Uvědomujeme si, že pro kvalitní vyučování je nezbytné dostatečné zázemí, a to jak po strácne prostorové, tak po stránce didaktického vybavení.

Našim žákům nabízíme:

✓ odborné učebny pro potřeby výuky hudební a výtvarné výchovy, výuky cizích jazyků, výuky chemie, fyziky apod.
✓ odbornou učebnu výpočetní techniky
✓ mobilní učebna výpočetní techniky, která je využitelná díky wi - fi připojení ve všech učebnách školy
✓ stanice s chrombooky a tablety
✓ keramickou dílnu
✓ 4 samostatné učebny školní družiny, které svým vybavením umožňují využití pro potřeby vyučování žáků I. a II. stupně
✓ tělocvičnu vybavenou mobilním závěsem, který umožňuje rozdělení na 2 samostatné prostory, včetně potřebného zázemí (šatny, sociální zázemí, nářaďovna, sklad tělocvičného náčiní)
✓ cvičnou školní kuchyň umístěnou v objektu školní jídelny
✓ venkovní zázemí školy – altán, školní zahradu – sloužící pro potřeby vyučování a volnočasové aktivity žáků
✓ školní kantýnu
Jsme škola příležitostí
Jsme komunita
Jsme fakultní škola
Partyzánka

Naši učitelé

Michal Kašpar

• michal.kaspar@zspartyzanska.cz
Jitka Košťálová

• jitka.kostalova@zspartyzanska.cz
Leona Machová

• leona.machova@zspartyzanska.cz
Petra Slámová

• petra.slamova@zspartyzanska.cz

Přidejte se k partyzánům

Chci dítě přihlásit do 1. třídy

přihláška do první třídy zš partyzánská

Chci přestoupit na Partyzánku.

přestup na zš Partyzánská