Školní kantýnka, která je centrem dění před začátkem vyučování a o prvních třech přestávkách, tedy v časech 7:40 – 8:00, 8:45 – 8:55, 9:40 – 10:00 a 10:45 – 10:55 je příjemným místem pro malou svačinku či občerstvení během náročného dne. Naše kantýnka nabízí široký výběr svačinek a nápojů. Dbáme na pestrost sortimentu, abychom uspokojili chuťové preference všech strávníků a při tom dodržujeme Pamlskovou vyhlášku.  Do našeho sortimentu pravidelně zařazujeme čerstvé ovocné koktejly a šťávy. Kantýna je místem pro občerstvení i příjemným prostorem k setkávání a odpočinku mezi vyučovacími hodinami. V minulém školním roce jsme rozšířili náš prodej formou "oknem ze zahrady", kdy si mohou o velké přestávce žáci nakoupit svačinu přímo ze zahrady, kde tráví velkou přestávku.